Ortopeda – leczenie prywatne dla Pacjentów z Sokołowa Podlaskiego

Profilaktyka, diagnozowanie schorzeń i urazów narządu ruchu

Ortopeda to lekarz, który zajmuje się leczeniem urazów stawów, jak również dolegliwości związanych z kręgosłupem, a także całym narządem ruchu. Należy się do niego udać m.in. w przypadku zwichnięcia, złamania bądź przy wadach postawy. W Klinice Niewiński każdy z zatrudnionych specjalistów przyjmuje prywatnie.

Poradnia ortopedyczna – zapraszamy Pacjentów z Sokołowa Podlaskiego

Poradnia ortopedyczna jest miejscem, do którego kierują się osoby cierpiące na dolegliwości związane z narządem ruchu bądź jego dysfunkcjami – zarówno tymi wrodzonymi, jak i nabytymi. Zadaniem ortopedy jest więc leczenie nie tylko układu kostnego, ale również więzadeł, mięśni czy stawów. Poza tym wykonuje on też zabiegi naprawcze związane ze złamaniami czy zaburzeniami zrostu. Na wizytę należy się umówić także wtedy, gdy cierpią Państwo na schorzenie nazywane zespołem cieśni nadgarstka, które objawia się mrowieniem, drętwieniem bądź odczuwaniem dyskomfortu właśnie w tej okolicy. Wielu Pacjentów często bagatelizuje te objawy, doprowadzając do ich spotęgowania, dlatego warto jak najszybciej udać się do ortopedy, który ustali odpowiedni plan leczenia. W naszej Klinice przyjmują lekarze właśnie tej specjalizacji – poradnia znajduje się niedaleko Sokołowa Podlaskiego, a więc jeśli mieszkają Państwo na jego terenie bądź w okolicach, podróż zajmie jedynie pół godziny.

Hydrodekompresja – skuteczna metoda leczenia zespołu cieśni nadgarstka

Hydrodekompresja to bezoperacyjna metoda leczenia zespołu cieśni nadgarstka, która polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości roztworu do nerwu. Płyn ten wpływa na jego odbarczenie, a w konsekwencji – na regenerację. Wprowadzony lek pomoże złagodzić objawy takie jak drętwienie, mrowienie, a także ból w całej dłoni czy palcach. W Klinice Niewiński można zapisać się na zabieg hydrodekompresji, który umożliwi Państwu szybki powrót do zdrowia.

W naszej poradni ortopedycznej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem:

  • stanów pourazowych,
  • wad wrodzonych układu kostnego,
  • stłuczeń, zwichnięć oraz złamań,
  • uszkodzeń ścięgien, naczyń, a także nerwów,
  • dolegliwości bólowych kończyn i stawów.

Jeżeli mierzą się Państwo ze zwyrodnieniami kręgosłupa, z łokciem tenisisty czy zespołem cieśni nadgarstka, to należy jak najszybciej zapisać się na wizytę do naszego specjalisty. Powiedzcie STOP życiu w ciągłym bólu, zaczynając od udania się do ortopedy, który postawi trafną diagnozę, a w razie potrzeby wdroży właściwe leczenie.

Dlaczego warto zapisać się właśnie do nas?

  1. Pracują u nas specjaliści najwyższej klasy, którzy do każdego Pacjenta podchodzą indywidualnie.
  2. W leczeniu ortopedycznym stosujemy zarówno metody zabiegowe, jak i te nieoperacyjne – w zależności od diagnozy oraz stanu zaawansowania choroby.
  3. Pacjenci z Sokołowa Podlaskiego mają do naszej Kliniki naprawdę niedaleko, ponieważ podróż zajmie im ok. 30 minut.