Prywatna poradnia gastroenterologii dziecięcej dla Pacjentów z Sokołowa Podlaskiego

Gastroenterolog dziecięcy dla Małych Pacjentów z Sokołowa Podlaskiego

Gastroenterolog dziecięcy to specjalista zajmujący się diagnostyką, a także leczeniem chorób układu pokarmowego, które dotyczą niemowląt, dzieci oraz młodzieży. W Klinice Niewiński lekarz ten przyjmuje prywatnie, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że czas oczekiwania na wizytę nie będzie długi. Podczas konsultacji najpierw przeprowadzony zostanie dogłębny wywiad z rodzicem, by zebrać wszelkie niezbędne informacje na temat samopoczucia, a także objawów Małego Pacjenta, które ich zaniepokoiły. Po jego zakończeniu lekarz będzie mógł podjąć decyzję o dalszych krokach leczenia.

Kiedy należy udać się z dzieckiem na wizytę do gastroenterologa?

Kluczem do wdrożenia idealnie dopasowanego do Pacjenta leczenia jest trafna, a także szybka diagnoza. Dlatego też gdy zauważyli Państwo niepokojące objawy u swojej pociechy, które mogą wskazywać na chorobę układu pokarmowego, należy działać od razu! Wizyta u gastroenterologa dziecięcego będzie rozsądnym wyborem. Nawet jeśli Państwa obawy się nie potwierdzą, to i tak warto to sprawdzić, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku ze zdrowiem pociechy.

Jakie objawy sugerują, że dziecko może cierpieć na chorobę układu pokarmowego:

 • wzdęcia,
 • bóle brzucha,
 • zaparcia,
 • mdłości,
 • brak apetytu,
 • biegunka,
 • nieprawidłowa waga w stosunku do wieku pociechy,
 • gwałtowna utrata wagi bądź szybkie przybranie na wadze,
 • skurcze jelit,
 • częste czkawki,
 • nienaturalne powiększenie obwodu brzucha,
 • zaburzenia odżywiania.

Gastroenterolog dziecięcy dla Najmłodszych Pacjentów z Sokołowa Podlaskiego

Nasza Klinika zlokalizowana jest w Siedlcach, a to oznacza, że osoby zamieszkałe w Sokołowie Podlaskim lub w jego okolicach będą miały do nas naprawdę blisko. Gdy u Państwa ukochanej pociechy przez dłuższy czas utrzymują się niepokojące objawy sugerujące na chorobę przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych, czy cierpi ona na zaburzenia odżywiania, to konieczna będzie wizyta u specjalisty gastrologii, który postara się jak najlepiej postawić diagnozę, a także rozpocząć ewentualne leczenie. Zapewniamy, że zatrudniony w Klinice gastroenterolog dziecięcy ma świetne podejście do dzieci, dzięki czemu konsultacja ta nie będzie dla pociechy stresująca – wybierając się do nas z maluszkiem, zalecamy, by zabrać ze sobą jego ulubioną zabawkę, misia, poduszeczkę czy coś, co sprawi, że poczuje się on bezpiecznie i komfortowo. W Klinice Niewiński ważny jest każdy Pacjent – nawet ten malutki, który nie potrafi jeszcze mówić, a tym samym nie umie powiedzieć, co mu dolega. Nasz gastroenterolog dziecięcy, po przeprowadzeniu wywiadu z jego rodzicem, zrobi wszystko, aby mu pomóc i dowiedzieć się, co jest przyczyną wzdętego brzuszka, wzdęć bądź częstych biegunek. Specjalista ten przyjmuje prywatnie również młodzież do momentu osiągnięcia przez nich dorosłości. Jeśli Państwa pociecha – czy ta kilkumiesięczna, czy też nastoletnia – cierpi na którąś z wcześniej wymienionych dolegliwości, zapraszamy do zapisania się do nas na wizytę.

Gastroenterolodzy

Galeria