Cennik - Ortopedia

Konsultacje i zabiegi ortopedyczne

Ortopedia — jest to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i urazów układu kostno-stawowego. Nasi lekarze oferują kompleksowe usługi z tego zakresu, począwszy od konsultacji lekarskiej, aż po zabiegi chirurgiczne. Klinika Niewiński słynie z takich usług jak leczenie ganglionu — czyli torbieli na nadgarstku — czy leczenie zespołu cieśni nadgarstka, objawiającego się chociażby drętwieniem i bólem palców. Nie są to jednak nasze jedyne specjalizacje.

Poniżej stworzyliśmy listę świadczonych przez nas usług wraz z cennikiem, na której znalazło się nie tylko chirurgiczne usunięcie ganglionu czy zabieg zespołu cieśni nadgarstka, ale też punkcja stawu. Cena naszych usług w wielu przypadkach ustalana jest indywidualnie w zależności od typu schorzenia i środków niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu, czego przykładem jest zabieg, w ramach którego dostawowo podajemy kwas hialuronowy. Zachęcamy do skorzystania z porad naszych ekspertów oraz do przeprowadzenia zabiegu w naszym gabinecie ortopedycznym w Siedlcach.

Usługa Cena
Konsultacja 200 zł
Punkcja stawu 100 zł
Uwolnienie ścięgna ręki w chorobie deQuervaina 2000 zł
Uwolnienie palca zatrzaskującego ręki 1500 zł
Operacja zespołu cieśni nadgarstka 2500 zł
Hydrodekompresja cieśni nadgarstka - 1 kończyna 1500 zł
Hydrodekompresja cieśni nadgarstka - 2 kończyny 3000 zł
Usunięcie chirurgiczne ganglionu + HP
+ koszt znieczulenia ustalony na wizycie anestezjologicznej
2000 zł
Plastyka palucha koślawego (halluxa) - wycena indywidualna od 3500 zł
Podanie dostawowe kwasu hialuronowego, kolagenu 200 zł + cena leku
Podanie osocza bogatopłytkowego - łokieć tenisisty, kolano skoczka, ostrogi piętowe 1000 zł
Ceny innych zabiegów z zakresu chirurgii urazów narządu ruchu oraz chirurgii ortopedycznej ustalane będą indywidualnie w zależności od typu schorzenia, wymaganych rodzajów i ilości implantów.
Wydanie orzeczenia lub zaświadczenia lekarskiego na życzenie Pacjenta 50 zł
Badanie Histopatologiczne 300 zł