Poradnia ortopedyczna dla Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Profilaktyka, diagnozowanie schorzeń i urazów narządu ruchu

W Klinice Niewiński znajduje się poradnia ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jeśli cierpią Państwo na dolegliwości bólowe związane z chorowaniem na zespół cieśni nadgarstka, z przebytym niedawno złamaniem bądź zwichnięciem, a także macie częste niedowłady kończyn, to konieczna będzie jak najszybsza wizyta u nas. Każdy z naszych ortopedów przyjmuje prywatnie. W sytuacji gdy okaże się, że niezbędne będzie przeprowadzenie zabiegu operacyjnego, to wykonają oni go w ramach „chirurgii jednego dnia”, co oznacza, że od przyjęcia Pacjenta do momentu jego wypisania nie miną więcej niż 24 godziny. W dodatku specjaliści ci zachowują przy całej procedurze chirurgicznej najwyższe standardy medyczne, a więc nie muszą Państwo obawiać się o swoje zdrowie.

Ortopeda zajmuje się diagnozowaniem, a także leczeniem:

  • wad postawy,
  • zmian przeciążeniowych,
  • zespołów korzeniowych, które mogą prowadzić do niedowładów kończyn,
  • chorób zapalnych kości i stawów,
  • chorób kręgosłupa,
  • nowotworów kości,
  • urazów oraz złamań kości,
  • wad rozwojowych,
  • nieprawidłowości kończyn.

Hydrodekompresja – jedna z metod leczenia zespołu cieśni nadgarstka

Hydrodekompresja to bezoperacyjna metoda leczenia zespołu cieśni nadgarstka, która polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości specjalnego płynu do nerwu. Wprowadzony lek ma na celu przywrócenie właściwej funkcji kończyny górnej, jak również złagodzenie objawów takich jak drętwienie, mrowienie, a także ból w całej dłoni czy palcach. Na zabieg hydrodekompresji mogą zapisać się Państwo do Kliniki Niewiński.

Zapraszamy wszystkich Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Nasza poradnia ortopedyczna znajduje się w Siedlcach, co oznacza, że podróż z Mińska Mazowieckiego nie zajmie Wam nawet godziny. Jeśli cierpią Państwo na dolegliwości bólowe związane z narządem ruchu, to warto zapisać się do nas na wizytę, by poznać ich przyczynę i rozpocząć ewentualne leczenie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dążąc do jego jak najszybszego zdiagnozowania, a poza tym zapewniając mu wysoki komfort podczas wizyty, która często jest źródłem dużego stresu. Najważniejsze jest dla nas Wasze zdrowie oraz dobre samopoczucie, dlatego wszelkie badania medyczne wykonujemy z ogromną precyzją – tak, aby nic nam nie umknęło. W razie pytań zachęcamy do kontaktu!