Poradnia laryngologiczna dla Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Diagnostyka i leczenie gardła, krtani, nosa, zatok przynosowych i uszu

Najważniejsze jest zdrowie, a prawidłowe dbanie o nie jest wyrazem miłości oraz szacunku do samego siebie. Ta kwestia dotyczy także dziedziny laryngologii, której zabiegi świadczymy na najwyższym poziomie. W naszej Klinice Niewiński laryngolog przyjmuje prywatnie. Zajmuje się on zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem chorób gardła, krtani, nosa, uszu czy zatok przynosowych. Dlatego jeśli cierpią Państwo na częste infekcje związane z górnymi drogami oddechowymi, to wizyta w poradni laryngologicznej jest jak najbardziej wskazana. Ponadto nasz laryngolog zajmuje się:

  • diagnozowaniem zaburzeń mowy i słuchu,
  • leczeniem wszelkich nieprawidłowości słuchu,
  • wykonywaniem plastyki przegrody nosowej,
  • usunięciem migdałków.

Adenotomia dla Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Adenotomia to zabieg polegający na usunięciu przerośniętego migdałka gardłowego. W naszej Klinice przeprowadzamy ją zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych – jeśli istnieje taka potrzeba. Jakie są najważniejsze wskazania przemawiające za koniecznością poddania się temu zabiegowi? Przede wszystkim ciągłe zapalenia uszu lub zatok, trudności w oddychaniu przez nos, nawracające anginy ropne, a także występowanie bezdechu sennego. Należy podkreślić, że wszelkich niepokojących nas problemów zdrowotnych nie można bagatelizować i ważne jest jak najszybsze udanie się do lekarza specjalisty, aby ten mógł wystawić fachową diagnozę – w żadnym wypadku nie można stawiać jej sobie samemu bądź wspomagać się sposobami leczenia znalezionymi w Internecie. To laryngolog podejmuje decyzję o konieczności przeprowadzenia adenotomii, bazując m.in. na przeprowadzonym z Pacjentem wywiadzie medycznym oraz stanie jego zdrowia.

Mieszkają Państwo w Mińsku Mazowieckim, a może w jego okolicach? W takim razie dojazd do naszej Kliniki nie zajmie nawet godziny. Zapraszamy do jak najszybszego kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu wizyty!

Laryngolodzy