Poradnia leczenia bólu dla Pacjentów z Łukowa

Współczesna medycyna leczenia bólu

Leczenie bólu obejmuje farmakoterapię, blokady czasowe, a także akupunkturę czy zabiegi neurodestrukcyjne. W Klinice Niewiński specjalizujący się w tym zakresie dr Zbigniew Pawlak ułoży dla Państwa indywidualny plan leczenia wykorzystujący wcześniej wspomniane metody, których celem jest wyeliminowanie z Waszego życia bólu. Przyjmuje on prywatnie. Jeśli od dłuższego czasu odczuwają Państwo nieznośny, przewlekły ból, to umówienie się do nas na wizytę wydaje się wręcz koniecznością. Podczas niej postaramy się wskazać potencjalną przyczynę odczuwanych przez Was dolegliwości, jak również ustalić dalsze kroki leczenia.

Akupunktura jako jedna z metod leczenia bólu

Akupunktura to od wieków stosowana metoda leczenia polegająca na nakłuwaniu punktów na ciele specjalnymi igłami. Jej celem jest zniwelowanie wszelkich dolegliwości bólowych, takich jak bóle kręgosłupa czy głowy. Przy jakich schorzeniach akupunktura może przynieść ulgę? Np. tych związanych z drogami oddechowymi, chorobami ortopedycznymi, neurologicznymi czy też układu krążenia, jak również przy zaburzeniach czynnościowych. Co więcej, często wykorzystuje się ją także w medycynie sportowej – doskonale sprawdzi się jako jedna z metod leczenia różnego rodzaju urazów bądź kontuzji.

Dlaczego warto udać się do naszej poradni leczenia bólu?

  • Proponujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług medycznych.
  • Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dążąc do tego, by zapewnić mu jak najlepszą pomoc i możliwie najszybszą ulgę w bólu.
  • Klinika Niewiński znajduje się w Siedlcach, a więc wszyscy Pacjenci mieszkający w Łukowie bądź w okolicach tego miasta będą mieli do nas naprawdę blisko – podróż autem zajmie ok. 30-35 minut.
  • Doktor Zbigniew Pawlak to specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, który stale się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje, dzięki czemu jest na bieżąco ze wszelkimi nowinkami medycznymi, które będą pomocne w terapii leczenia bólu.
  • Nasze wizyty odbywają się terminowo – zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu.

Leczenie bólu – prywatnie dla Pacjentów z Łukowa

W Klinice Niewiński zlokalizowana jest poradnia leczenia bólu. Jeśli więc mierzą się Państwo z różnego typu dolegliwościami bólowymi, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na Wasze życie, nie czekajcie dłużej i jak najszybciej zapiszcie się do nas na pierwszą wizytę. Pacjenci z Łukowa będą mieli do naszej poradni naprawdę blisko, gdyż podróż samochodem zajmie im jedynie pół godziny. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!