Leczenie bólu kręgosłupa dla Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Współczesna medycyna leczenia bólu

Jeśli od dłuższego czasu mierzą się Państwo z dokuczliwym bólem, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie, w takim razie konieczna będzie wizyta w Klinice Niewiński. To właśnie tam znajduje się specjalistyczna poradnia leczenia bólu, w której doktor Zbigniew Pawlak dołoży wszelkich starań, aby w jak największym stopniu oraz w jak najkrótszym czasie zminimalizować bądź trwale pozbyć się wszelkich dolegliwości bólowych towarzyszących Pacjentowi. Do tego celu może on zastosować np. leczenie farmakologiczne, blokady czasowe, jak również praktykowaną już od wieków akupunkturę.

Akupunktura, czyli metoda leczenia bólu

Na czym ona polega? Akupunktura to jedna z najstarszych metod leczenia bólu, która opiera się na nakłuwaniu cienkimi igłami określonych punktów na ciele. Dzięki temu poprawia się ukrwienie, a także dotlenienie narządów wewnętrznych, co w rezultacie może doprowadzić do odczuwania mniejszych dolegliwości bólowych i pozytywnie wpłynąć na kondycję organizmu. Akupunktura to jedna z terapii, która jest wykorzystywana np. gdy cierpią Państwo na częste bóle kręgosłupa lub migreny. Poza tym nierzadko stosuje się ją też w medycynie sportowej do leczenia urazów bądź nawet poważniejszych kontuzji.

Akupunktura może pomóc przy leczeniu:

  • zwyrodnień stawów,
  • migren,
  • chorób neurologicznych,
  • zaburzeń czynnościowych,
  • stanów po udarze mózgu,
  • chorób dróg oddechowych.

Leczenie bólu – prywatnie dla Pacjentów z Mińska Mazowieckiego

Nasza poradnia stoi przed Państwem otworem! Akceptacja bólu nie jest rozwiązaniem, dlatego warto zapisać się do nas na wizytę, podczas której dr Zbigniew Pawlak postara się jak najlepiej pomóc Pacjentowi, a w tym pozbyć się lub zminimalizować odczuwane przez niego dolegliwości bólowe. Klinika Niewiński jest zlokalizowana niedaleko Mińska Mazowieckiego, z tego też względu podróż do nas nie zajmie Wam dużo czasu. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!