Poradnia laryngologiczna dla Pacjentów z Łosic

Diagnostyka i leczenie gardła, krtani, nosa, zatok przynosowych i uszu

Nasza poradnia laryngologiczna jest doskonałym miejscem, aby zadbać o swoje zdrowie, zwłaszcza jeśli już od dłuższego czasu towarzyszą Państwu dolegliwości bólowe związane z bólem ucha, gardła czy zatokami lub nieustannie chorujecie na anginę, która powraca nawet po zastosowaniu kuracji antybiotykami. Jednym z popularnych rozwiązań na te problemy jest adenotomia. To zabieg polegający na usunięciu przerośniętego migdałka. Nasz lekarz laryngolog – przyjmujący prywatnie – podczas wizyty przeprowadzi dokładny wywiad z Pacjentem, aby móc zastosować indywidualnie dobrany plan leczenia, w skład którego może wchodzić wykonanie właśnie tego konkretnego zabiegu. Zapewniamy, że mogą mu Państwo zaufać i powierzyć swoje zdrowie w jego ręce!

Nasz laryngolog diagnozuje, a także leczy:

  • choroby krtani, gardła, uszu oraz zatok przynosowych,
  • zaburzenia słuchu, w tym niedosłuchy,
  • zaburzenia mowy i głosu,
  • bezdech senny.

Co więcej, zajmie się on też usunięciem migdałków podniebiennych, wykonaniem plastyki przegrody nosowej czy drenażu uszu. Wiele z tych zabiegów znacznie podnosi komfort życia Pacjenta, a to jest dla nas najważniejsze!

Adenotomia dla Pacjentów z Łosic

Problem z migdałkami pojawia się, gdy są one przerośnięte. Niestety, ale przyczynia się to do występowania wielu zdrowotnych dolegliwości, na przykład nawracających infekcji górnych dróg oddechowych, kłopotów z oddychaniem czy też pogorszenia udrożnienia nosa. Jednak jest na to skuteczne rozwiązanie – poddanie się zabiegowi adenotomii. Polega on na ścięciu przerośniętego migdałka gardłowego. Zwykle procedura ta wykonywana jest u dzieci, ale można ją przeprowadzić także u osób dorosłych. Wszelkich informacji na temat zabiegu udzieli laryngolog, który także podejmuje decyzję o jego wykonaniu. W Klinice Niewiński przyjmuje on prywatnie. Wszystkie osoby z Łosic oraz okolic chcące umówić się na wizytę zachęcamy do jak najszybszego kontaktu.

Laryngolodzy